Вчені з'ясували, які розвиваючі практики захищають від раку на генному рівні

​Останні дослідження вчених з Великобританії показали, що йога і медитація зменшують ризик раку, змінюючи нашу ДНК.

Йога впливає на ДНК

Вченими було проаналізовано дані 18 досліджень з 846 учасниками, які проводилися протягом 11 років. Дослідження були включені в аналіз, якщо вони вимірювали експресію гена після духовної практики.

Патріоти України з посиланням на Нескучные новости повідомляють, що в результаті з'ясувалося - люди, які практикують йогу, виробляють значно меншу кількість молекул, які активують гени, що викликають рак.

"Мільйони людей у всьому світі вже користуються перевагами духовної практики, такої як йога або медитація, але те, що вони, можливо, не розуміють, полягає в тому, що ці переваги починаються з молекулярного рівня і можуть змінити спосіб нашого генетичного коду. Простіше кажучи , йога змушує мозок управляти нашими процесами ДНК шляхом, який покращує наше самопочуття ", - прокоментувала провідний автор дослідження Івана Бурик.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

Дах магазину Apple стилізували під величезний MacBook Air (фото, відео)

п’ятниця, 23 червень 2017, 13:02

Дах нового магазину, який будується для Apple в центрі Чикаго, був зведена ще навесні, але тільки в середині червня його доповнили елементом, який привернув увагу журналістів і користувачів соцмереж. Форма даху, колір і поміщений в центр логотип-«яблук...

У Британії чоловік потрапив до ресторану лише завдяки безхатьку

п’ятниця, 23 червень 2017, 12:32

​Відвідувач ресторану в британському Манчестері, якого адміністрація не пустила в обідній зал через сандалі, все-таки потрапив до закладу завдяки безхатьку, який позичив йому взуття. Акбар Бадшах з Бредфорда збирався відсвяткувати день народження дружи...