Вчені з'ясували, які розвиваючі практики захищають від раку на генному рівні

​Останні дослідження вчених з Великобританії показали, що йога і медитація зменшують ризик раку, змінюючи нашу ДНК.

Йога впливає на ДНК

Вченими було проаналізовано дані 18 досліджень з 846 учасниками, які проводилися протягом 11 років. Дослідження були включені в аналіз, якщо вони вимірювали експресію гена після духовної практики.

Патріоти України з посиланням на Нескучные новости повідомляють, що в результаті з'ясувалося - люди, які практикують йогу, виробляють значно меншу кількість молекул, які активують гени, що викликають рак.

"Мільйони людей у всьому світі вже користуються перевагами духовної практики, такої як йога або медитація, але те, що вони, можливо, не розуміють, полягає в тому, що ці переваги починаються з молекулярного рівня і можуть змінити спосіб нашого генетичного коду. Простіше кажучи , йога змушує мозок управляти нашими процесами ДНК шляхом, який покращує наше самопочуття ", - прокоментувала провідний автор дослідження Івана Бурик.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З'ясовано, які хвороби може викликати вода з водопроводу

вівторок, 22 серпень 2017, 18:26

Британські та американські вчені встановили, що вживання в їжу водопровідної води пов'язане з підвищеним ризиком розвитку шлунково-кишкових інфекцій. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Environ Health Perspect, повідомляють Патріоти України. ...

Правда про справжнє життя звичайних росіян (відео)

вівторок, 22 серпень 2017, 15:25

Блогер, який бачив справжню Росію, знімає покрови брехні. Патріоти України надають пряму мову автора допису. Ніколи не думав що буду постити Рульова. Але хочу щоб всі, особливо мої кримські друзі, побачили дві дуже важливі речі:. 1) Як по справжньому ж...