Учені продовжують досліджувати сон та оприлюднили нові результати

​Люди, які оцінили себе як "абсолютно щасливі", сплять по сім годин і шість хвилин.

Форто: sport.korupciya.comПро це повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости, розповідаючи про дослідження вчених з Університету Арізони.

Про те, що між кількістю сну і благополуччям людини існує міцний зв'язок, відомо давно, а тепер вчені з'ясували, яка точна кількість сну потрібна людям, щоб відчувати себе абсолютно щасливими.

Дослідники провели опитування 2000 осіб, під час якого з'ясували, що абсолютно щасливі люди сплять по 7 годин і 6 хвилин щодня, ті, хто відчуває себе "в основному щасливо" сплять на 6 хвилин менше, тобто - отримують 7 годин повноцінного сну. Ті ж респонденти, які не можуть назвати себе щасливими, сплять менше семи годин.

"Сон, що складається з менш як 6 годині 48 хвилин, означає повне нещастя в стосунках, постійне занепокоєння і нервову напругу", - зазначають автори дослідження.

Зазначимо, що згідно з рекомендаціями лікарів, мінімальна кількість сну для дорослої людини, повинна становити не менше семи годин. А результати останнього дослідження показали, що відстрочка будильника на 6 хвилин призводить до ще кращих результатів, і людина відчуває себе абсолютно щасливою.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З'ясовано, які хвороби може викликати вода з водопроводу

вівторок, 22 серпень 2017, 18:26

Британські та американські вчені встановили, що вживання в їжу водопровідної води пов'язане з підвищеним ризиком розвитку шлунково-кишкових інфекцій. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Environ Health Perspect, повідомляють Патріоти України. ...

Правда про справжнє життя звичайних росіян (відео)

вівторок, 22 серпень 2017, 15:25

Блогер, який бачив справжню Росію, знімає покрови брехні. Патріоти України надають пряму мову автора допису. Ніколи не думав що буду постити Рульова. Але хочу щоб всі, особливо мої кримські друзі, побачили дві дуже важливі речі:. 1) Як по справжньому ж...