Що станеться, якщо Земля раптом припинить свій рух

​Людство завжди цікавило, що може статися, якщо планета Земля раптом зупиниться. Вчені з NASA змогли розповісти про катастрофічні для людей наслідки.

Фото: invaders.com.uaЗгідно з даними дослідницького центру NASA, розповвідають Патріоти України, в разі, якщо Земля зупиниться, всі об’єкти по інерції з високою швидкістю виявляться на сході, після чого і зовсім впадуть вниз. При цьому найбільша швидкість падіння очікується в самому центрі Землі на екваторі, близько 1600 км / год. На полюсах швидкість падіння буде дорівнює близько 1300 км/год.

Стен Оденвальд з NASA стверджує, що це ще не всі наслідки. Якщо Земна куля зупиниться, вода в морях і океанах почне підніматися з гігантською силою. Згодом потужні цунамі зможуть змити все на своєму шляху.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З'ясовано, які хвороби може викликати вода з водопроводу

вівторок, 22 серпень 2017, 18:26

Британські та американські вчені встановили, що вживання в їжу водопровідної води пов'язане з підвищеним ризиком розвитку шлунково-кишкових інфекцій. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Environ Health Perspect, повідомляють Патріоти України. ...

Правда про справжнє життя звичайних росіян (відео)

вівторок, 22 серпень 2017, 15:25

Блогер, який бачив справжню Росію, знімає покрови брехні. Патріоти України надають пряму мову автора допису. Ніколи не думав що буду постити Рульова. Але хочу щоб всі, особливо мої кримські друзі, побачили дві дуже важливі речі:. 1) Як по справжньому ж...