Такі дані містяться у дисертації, підготовленій аспірантом Мін Ма з Технологічного університету Делфта у Нідерландах. Її захист пройшов успішно 14 вересня 2017 року.
У своїй роботі Мін Ма описав процеси, які відбуваються з різними металевими каталізаторами при їх використанні у електрохімічному відновленні вуглекислого газу. Зокрема, використання мідних нанопроволок призводить до утворення вуглеводнів, а нанопористе срібло збільшує вихід чадного газу. Досліднику вдалося отримати безліч з'єднань вуглецю у будь-який заздалегідь заданій пропорції, у тому числі - етанол і метанол, тобто "звичайний" і метиловий спирти.
Вчений планує розробити методи більш виборчого синтезу окремих з'єднань і способи масштабування процесу до промислових масштабів.
Додамо, що у останні роки вчені активно намагаються знайти спосіб перетворення атмосферного СО2 у біопаливо. Наприклад, у липні 2016 року фізики з Чикаго представили сонячну батарею, яка безпосередньо використовує енергію світла для розщеплення молекул вуглекислоти і виробництва чадного газу і водню, з яких можна отримувати метан, етанол та інші види біопалива.
У 2015 році повідомлялося, що британська компанія Bompas & Parr, планувала створити оригінальну інсталяцію для любителів випити. Така інсталяція дозволяла всім бажаючим сп'яніти без вживання алкогольних напоїв. Ідея полягала у створенні бару, приміщення якого наповнене спиртовими парами.
Український журналіст Денис Казанський оприлюднив фото нинішнього вигляду стадіону "Шахтар" в тимчасово окупованому Донецьку. Світлинами журналіст поділився в своєму Телеграм-каналі, передають Патріоти України. "Донецьк. Стадіон "Шахтар". Колись ми при...
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов назвав найбільш безпечний месенджер серед існуючих. Про це він розповів в інтерв’ю Анні Максимчук, передають Патріоти України. . Ведуча назвала такі варіанти, як Teleg...