Фахівці з'ясували, що безсоння можна подолати за допомогою шуму... від реактивних двигунів (відео)

​До такого висновку дійшли фахівці, що працюють з так званим "білим шумом", який блокує подразники сну.

Британський лоу-кост easyJet пішов далі: 11 серпня він випустив сингл і альбом, що складаються тільки з шуму реактивних двигунів літака. Виявляється, шум двигунів теж відноситься до категорії "білих шумів", повідомляють Патріоти України з посиланням на Нескучные новости.

Він витісняє фоновий шум на кшталт гавкоту собаки, шуму вулиці або хропіння, які заважають людині заснуть. Монотонність заспокоює, а тональність вибрали таку ж, як в літаку. Адже більшість пасажирів в польоті спокійно спить.

Новий "засіб від безсоння" вже у продажу на провідних інтернет-майданчиках світу. А почути незвичайний альбом можна на youtube. Гроші, які передбачається отримати в результаті продажу, будуть спрямовані на лікування дітей з розладом сну.

Опублікував: Олекса Хвацький
Інформація, котра опублікована на цій сторінці не має стосунку до редакції порталу patrioty.org.ua, всі права та відповідальність стосуються фізичних та юридичних осіб, котрі її оприлюднили.

Інші публікації автора

З'ясовано, які хвороби може викликати вода з водопроводу

вівторок, 22 серпень 2017, 18:26

Британські та американські вчені встановили, що вживання в їжу водопровідної води пов'язане з підвищеним ризиком розвитку шлунково-кишкових інфекцій. Відповідне дослідження опубліковане в журналі Environ Health Perspect, повідомляють Патріоти України. ...

Правда про справжнє життя звичайних росіян (відео)

вівторок, 22 серпень 2017, 15:25

Блогер, який бачив справжню Росію, знімає покрови брехні. Патріоти України надають пряму мову автора допису. Ніколи не думав що буду постити Рульова. Але хочу щоб всі, особливо мої кримські друзі, побачили дві дуже важливі речі:. 1) Як по справжньому ж...